Není to tak hrozné, se soupeři půjde vyrovnaně hrát.
(24)
Bez šance na vítězství, pozitivem jen možnost vidět giganty.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Do pražského turnaje vstoupily Agelky vítězstvím 3:0 nad domácím Olympem, ale dva sety byly velice těsné

28.09.2017 | Třídenní přípravný turnaj žen Mizuno Cup 2017 v Praze otevřel zápas mezi výběrem pořádajícího Olympu a Prostějovem. Naše volejbalistky podle očekávání vyhrály bez ztraceného setu, byť o druhou i třetí sadu musely tvrdě bojovat.

PVK Olymp Praha – VK AGEL Prostějov 0:3 (-16, -24, -24)

Sestava: Weiss, Emonts, Herelová, Horká, Nová, Trnková, libero Kovářová – Cruz. Trenéři: Miroslav Čada a Lubomír Petráš.
Odpoledne na svatého Václava odstartovalo na palubovce pražské haly v Přípotoční ulici mezinárodní přátelské klání, v jehož rámci Agelky čekaly čtyři duely během tří dnů. Úvodní z nich obstaral souboj s tradičním sokem PVK, jehož řady v létě opustily dvě opory Klára Vyklická (návrat do KP Brno) a Veronika Dostálová (přestup do Liberce).
Proti oslabenému Olympu byly Hanačky jasnými favoritkami a tuhle roli během zahajovacího setu přesvědčivě naplňovaly až k jednoznačnému skóre 16:25. Od druhé sady se však hra vyrovnala a dějství číslo dva i tři dospěla do dramatických koncovek. Ty o fous lépe zvládlo hostující družstvo shodným poměrem 24:26, tudíž celé střetnutí dopadlo zdánlivě hladce 0:3.
„První set byl ještě v pohodě, potom přišly problémy hlavně na přihrávce a vinou málo agresivního servisu. Také se projevila nesehranost v obraně, kde nám chvílemi dost haprovala spolupráce bloků s polem. Hodně jsme naopak těžili z lepšího útoku především zásluhou Heleny Horké a Veroniky Trnkové. Domácí riskovali podání, což jim od druhé sady vycházelo, a my jsme pak v některých postaveních těžko otáčeli,“ shrnul čtvrteční utkání kouč vékáčka Miroslav Čada.
V pátek 29. září volejbalistky VK AGEL Prostějov změří na Mizuno Cupu 2017 síly nejprve od 12.00 hodin s německým USC Münster U20 a poté od 18.00 hodin s ambiciózním nováčkem české extraligy VK Dukla Liberec.