VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbalový svaz FIVB CEV
Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
9x Mistryně České republiky
9x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice Champions League
Tabulky
1VK Královo Pole000000:00:00
2TJ Sokol Šternberk000000:00:00
3TJ Ostrava000000:00:00
4PVK Olymp Praha000000:00:00
5TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00:00
6Volejbal Brno000000:00:00
7VK UP Olomouc000000:00:00
8VK Prostějov000000:00:00
9Volejbal Přerov000000:00:00
10VK Dukla Liberec000000:00:00
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Jak dopadne šestnáctifinále CEV Cupu žen 2018/19 VK Prostějov - Levski Sofia?

(34)
Naše volejbalistky budou jasně lepší a přesvědčivě postoupí.
(6)
Bude to vyrovnaný boj, ale tým vékáčka těsně projde dál.
(36)
Bulharský soupeř se ukáže nad síly našich žen a vyřadí je.
(25)
Na odhady je příliš brzy, rozhodne hráčské složení obou družstev.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Další várka novinek z extraligových klubů žen: tentokrát se nic moc nedělo, takže spíš rekapitulace

22.07.2017 | Obecně platí červenec za měsíc, který je asi nejvíc skoupý na nové informace (nejen) z ženských volejbalových oddílů. Letošek není žádnou výjimkou a dohledat nějaké opravdu čerstvé zprávy vysokého významu se podaří málokdy. Momentálně tak spíše rekapitulujeme, k čemu u největších konkurentů VK AGEL Prostějov došlo za uplynulé období.

VK UP OLOMOUC
Na facebooku úpéčka přistál příspěvek, v němž byla potvrzena dvojice univerzálek na novou sezónu 2017/18. Stanou se jimi velká tahounka Jana Napolitano doplněná mladým talentem Gabrielou Orvošovou. Jasno má olomoucké vedení také na nahrávce (Katarína Dudová, Šárka Kubínová) a na liberu (Rene Sain, Adriana Přibylová), jedno místo pro případnou zahraniční akvizici nejspíš vznikne na bloku (Veronika Strušková, Nikol Sajdová, ?). A největší posílení hanácký klub již dříve avizoval na smeči, kde však disponuje Martinou Michalíkovou, Monikou Dedíkovou či Darinou Košickou. Tak uvidíme, každopádně bude prostějovský sok číslo jedna nejspíš sázet především na sehranost stabilizovaného kolektivu.

KRÁLOVO POLE BRNO
Na jihu Moravy není nic nového, tudíž vznikl prostor rozebrat četné předchozí příchody plejerek, díky kterým se soupiska KP změnila z jedné poloviny. A sestava složená z letních, převážně dost zkušených posil by vypadala následovně: na nahrávce Zburová, na blocích Boulová a Podhrázká, na smečích Assis a Ferreira, na univerzálu Pištěláková. „S hlavním trenérem Markem Rojkem máme dlouhodobější projekt. Chtěli jsme udělat kádr, abychom potvrdili třetí pozici z minulého ročníku. A pokud budou příznivé okolnosti, tak bychom rádi ještě o krůček postoupili nahoru,“ netajil se odvážnou vizí v rozhovoru na idnes brněnský šéf Richard Wiesner.

TJ OSTRAVA
Ze severní Moravy nadále trvá informační klid, takže zatím platí jen jistota odchodu smečařky Marie Toufarové do zahraničí. A tamtéž má podle zákulisních dohadů namířeno jiná reprezentantka České republiky, zároveň největší tahounka TJ z pozice účka Petra Kojdová. Bez níž by údernost výběru Zdeňka Pommera citelně poklesla. „Ostravu však nelze podceňovat ani za situace, že by o Kojdovou skutečně přišla. Plánují totiž současně také nějaké posily, slabý tým Pompe určitě nepovede,“ upozornil kormidelník Agelek Miroslav Čada.

PVK OLYMP PRAHA
Ústřední otázka ohledně mančaftu z metropole ČR zní: bude dál pokračovat v postupném oslabování svého družstva a tím v ústupu z vysokých příček UNIQA extraligy, nebo tento sestupný trend zastaví či dokonce zvrátí? Odpověď v současnosti ještě nezazní, neboť dlouholetý lodivod Olympu Stanislav Mitáč se nyní dost věnuje českému vysokoškolskému výběru před Světovou letní univerziádou 2017 v srpnu na Tchajwanu. Čelit stále intenzivnějšímu náporu soupeřů však bude PVK asi jen složitě.

VK DUKLA LIBEREC
Severočeský oddíl už před dvěma měsíci oficiálně oznámil, že dává dohromady ženský tým, s nímž vstoupí od nadcházející sezóny coby nováček do elitní národní soutěže. Brzy prozradil i první akvizici Romanu Staňkovou z Brna, leč poté se rozhostilo ze strany ambiciózního subjektu dlouhé mediální ticho trvající až dosud. „Na to, jaký hráčský kádr dá dohromady právě Liberec, jsem zvědavý asi ze všeho nejvíce. Podle toho, co jsem se doslechl, disponuje Dukla hodně zajímavými financemi a jeho ženské družstvo by tak mohlo mít nemalou kvalitu. Byť začít hrát od nuly a hned uspět není vůbec jednoduché,“ zamyslel se Čada.