VK AGEL Prostějov - volejbalový klub
VK Agel Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbalový svaz FIVB CEV
Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
AGEL Město Prostějov TK PLUS
8x Mistryně České republiky
9x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice Champions League
Tabulky
1PVK Olymp Praha000000:00:00
2Fénix Brno000000:00:00
3VK Dukla Liberec000000:00:00
4Volejbal Přerov000000:00:00
5TJ Sokol Šternberk000000:00:00
6VK Agel Prostějov000000:00:00
7TJ Ostrava000000:00:00
8VK Královo Pole000000:00:00
9TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00:00
10VK UP Olomouc000000:00:00
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Anketa
Jak se vám jeví hráčský kádr Agelek (dosud známá jména)?

(261)
Silnější než v minulé sezóně.
(17)
Stejně kvalitní jako v uplynulém ročníku.
(50)
Slabší než v minulé sezóně.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Novinky od extraligových soupeřů: Olomouc zatím bez posil, KP Brno má další dvě. A Přerov vyměnil trenéra i předsedu

09.07.2017 | Už pouze necelý měsíc zbývá do zahájení společné přípravy na novou sezónu 2017/18 ve všech klubech UNIQA extraligy žen ČR. Některé z nich zveřejnily nové informace ohledně svého personálního složení a my vám je tlumočíme.

VK UP OLOMOUC
Na svém facebookovém profilu úpéčko postupně sdělilo setrvání několika hráček ze stávajícího kádru, další jména prozradil v rozhovoru hlavní trenér Jiří Teplý. Kdo tedy v olomouckém kolektivu pokračuje? Nahrávačky Katarína Dudová a Šárka Kubínová, blokařky Veronika Strušková a Nikol Sajdová, smečařka Martina Michalíková, univerzálka Jana Napolitano, libera Rene Sain a Adriana Přibylová.
Naopak pravděpodobně odejdou Bernarda Čutuk, Boyana Andreeva a Ivana Mifková. Co posily? „Jednáme, nic konkrétního zatím nemůžu říct,“ řekl Teplý v interview po losování evropských pohárů. Ze současného obsazení jednotlivých postů je každopádně patrné, na jaká místa v sestavě by případné akvizice měly směřovat.

KRÁLOVO POLE BRNO
Zatímco hanácký rival Agelek nikoho nového na soupisce oficiálně nemá, jihomoravský oddíl oznámil další dvě posily, v pořadí již číslo pět a šest. Pátou se stala odchovankyně KP Lenka Podhrázká, která po ročním působení ve Fénixu Brno bude nastupovat na bloku opět za svůj mateřský oddíl. Na univerzál pak držitelky extraligového bronzu angažovaly Nikolu Pištělákovou ze slovenské Slávie EU Bratislava. Ke změnám došlo i v realizačním týmu kápéčka, kde má kouč Marek Rojko nového asistenta Tomáše Samselyho a kondičním specialistou se stal David Nerud.

TJ SOKOL ŠTERNBERK
Sympaticky aktivní je v informování veřejnosti o hráčském dění ve svém družstvu také sedmý celek uplynulého ročníku elitní české soutěže. Na facebook průběžně hodil zprávy, že ve šternberském souboru zůstanou blokařky Eva Hudylivová i Natálie Dudová a rovněž libero Denisa Kulová. Posílení navíc znamená příchod univerzálky Sandry Kotlabové z Českých Budějovic.

VOLEJBAL PŘEROV
K poměrně převratným změnám došlo u tradičního účastníka extraligy. Přerovské volejbalistky totiž dál nepovede coby hlavní lodivod Libor Gálík, jenž odešel dělat asistenta k nováčkovi do Liberce. A novým prvním trenérem se stal Radim Vlček, v předchozích letech pro změnu asistent v KP Brno.
Střídání stráží je hlášeno též z klubového vedení, neboť dosavadního předsedu Vladimíra Tabaru v čele vystřídal Lubomír Svoboda. Ten od loňska nastoupil jako manažer oddílu a nyní tedy převzal i nejvyšší funkcionářský post. Cíl je v Přerově jasný: zlepšit uvadající výsledky a posunout se z letošního osmého místa nahoru.